- Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5.
Neděle 21.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Sestra II
00:25Kdo se směje teď
02:15Likvidátor: Znovuzrození
04:10Bohémové
06:00Stylová romance
08:15Ave, Caesar!
09:40Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství
11:25Rachel se vdává
13:00Interstellar
14:50Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody
17:35Láska a smrt (1)
20:00Láska a smrt (2)
20:55Láska a smrt (3)
21:50Nic ve zlým
22:50Blok 99
00:40Sympatizant (2)
03:00Dánská dívka
04:00Smrtící hra (5)
00:25Syndrom vraha (5)
01:25Creed II
02:15Všechny staré nože
04:20Green Lantern: Síla moci
06:00Jeanne má každý rád
07:25Lauřina hvězdička
09:00Andělé a démoni
10:20Neklid
12:35Věčně mladá
14:05John Oliver: Co týden dal a vzal XI (3)
15:55Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
16:35Pán prstenů: Dvě věže
19:30Pán prstenů: Návrat krále
22:25Veliká (8)
01:45Zlé sémě se vrací
02:35Nadějná mladá žena
04:05Pozlacený věk II (6)
00:35Pozlacený věk II (7)
01:30Pozlacený věk II (8)
02:25Osm hor
03:25Mariah Carey’s All I Want For Christmas Is You
06:00Panna, nebo orel
07:30Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
09:05Stále v kurzu II (1)
10:45Stále v kurzu II (2)
11:20East New York (16)
11:50Maškaráda
12:35Spider-Man: Homecoming
14:50Gran Turismo
17:00Sedmilhářky II (4)
19:15Sympatizant (1)
20:00Děti zla (10)
21:00Syndrom vraha (6)
21:50Válka zítřka
22:35Sisu
00:50Děti zla (10)
02:20Syndrom vraha (6)
03:10Věznice 77
03:55Sníček a Dúhalka 2
06:00Zabij nudu! II
06:15Sníček (8)
06:25Kikirikí
06:35Bílý tesák (10)
06:40O modrém autíčku (3)
06:55Broučci (11)
07:05O Mikešovi (2)
07:20Žofka a její dobrodružství (4)
07:25O Dorotce (5)
07:35Pojďte pane, budeme si hrát (8)
07:50Příběhy kocoura Modroočka (1/5)
08:00Mach a Šebestová (8)
08:20Krakonošovy pohádky (3)
08:30Teleshopping
09:00Tři krtci pod Prahou
10:15Kubula a Kuba Kubikula
11:25Dědeček automobil
12:00Kinosál
13:35Srdečný pozdrav ze zeměkoule
14:00Filmové minuty
15:45Marketa Lazarová
16:00Až opadá listí z dubu
19:00Staré pověsti české (27)
19:35Holka na zabití
20:00Filmové minuty
21:45Šakalí léta
22:00Bez soucitu
01:2513
02:55Bourák
04:30První pes
06:00Poslední polda IV (9)
08:00Poslední polda IV (10)
09:00O zatoulané princezně
10:00Ranhojič
11:55Červená světla
15:05Sabrina
17:20Havran
20:05Spirála strachu: Saw pokračuje
22:30Legie
00:15Bez kontroly
01:55Cesta naděje
03:25Na táboře
05:15Šťastný drak
06:40Děti bez hranic
08:15Hrdinové
09:45Skore - Hokejový muzikál
11:30Spy kids: Stroj času
13:00Průšvihář na útěku
14:25Křehkost
16:00Když byla Dolly Parton má matka
17:45Bradův život
19:20Vánek osudu
21:00Klub 27
22:40Anděl s křídly od krve
00:40Osudný hřích
02:10Vivárium
03:40Supermafián Quido
05:20Soupis kandidátů
06:55Hercule Poirot
08:50Hercule Poirot
11:05Hercule Poirot
13:20Bábovky
15:45Bába z ledu
17:50Něžný hák
20:00Nora Roberts: Městečko Angels Fall
22:10Nezvaná
00:10Vytí vlkodlaků: Znovuzrození
01:35Ztracený čas
03:05Jeepers Creepers
00:00Pravidla podsvětí
01:25Paradise City
02:55The Locksmith
04:20Zoom In - Don’t Look Up
05:45Zoom In - Sing 2
05:50Close Up III (18)
06:00Iluzionista
06:30Rodičovství
08:45Příště budeme chytřejší, staroušku!
10:55Moje superbejvalka
12:35Truman Show
14:15Všemocný
16:10Život jde dál
17:55Valerian a město tisíce planet
19:50Santa je úchyl!
22:00Univerzální voják: Zpět v akci
23:35Teror ve vlaku
00:55Šest výstřelů
02:15Promlčeno
04:00Horké letní noci
00:30Na lovu
02:20Diamantový plášť
04:00Požehnání
06:00Nebezpečná krása
08:15Godzilla
10:05Yentl
12:25Lola: Zprávy z budoucnosti
14:35Nebezpečná krása
15:55Požehnání
17:45Mutt
20:00Píseň lásky
21:30Hranice života
22:50Ashkal: Vyšetřování v Tunisu
00:35Rimini
02:10Prokletí nepláčou
04:05Modrý samet
00:05Mastema - Anděl zkázy
02:05Víc než kdy jindy
03:50Země v mém nitru
06:00Šesté dítě
08:00Hana a její sestry
09:35Společné lži
11:20Koyaanisqatsi
13:00Co spatříme, když pohlédneme na nebe?
14:25Šesté dítě
16:55Země v mém nitru
18:30Břemeno
20:30Dalva
22:00Neviňátka
23:30Ráj: Víra
01:30Sandály
03:25Vlk a pes
03:45Námořní vyšetřovací služba XVI (10)
01:30Námořní vyšetřovací služba XVI (11)
02:10Námořní vyšetřovací služba XVI (12)
02:50Harrow (6)
03:30Harrow (7)
04:20Totalcar II (2)
05:10Seriálový tip (1)
05:40Profil zločinu X (6)
06:15Hvězdná brána: Atlantida III (4)
07:30Hvězdná brána: Atlantida III (5)
08:25Hvězdná brána: Atlantida III (6)
09:20Hvězdná brána: Atlantida III (7)
10:10Hvězdná brána: Atlantida III (8)
11:05MacGyver II (16)
12:00MacGyver II (17)
12:55MacGyver II (18)
13:45MacGyver II (19)
14:35Černé zlato
15:30Hodná holka
18:10Dezertér
20:00Velkej biják
21:50Vražda mimo sezonu
23:25Námořní vyšetřovací služba XVI (13)
01:10Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
01:50Harrow (6)
02:30Harrow (7)
03:20Harrow (8)
04:15Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (16)
00:40Ultrafialoví II (3)
01:35Ultrafialoví II (4)
02:20Totalcar (6)
03:05Teleshop (5)
04:00Teleshop (5)
06:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (17)
09:05Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (18)
10:00Teleshop (4)
11:00Lovci pokladů II (8)
13:00Lovci pokladů II (9)
14:00Lovci pokladů II (10)
15:00Lovci pokladů II (11)
16:00Lovci pokladů II (12)
17:00Hvězdná brána: Atlantida (6)
18:00Hvězdná brána: Atlantida (7)
18:55Hvězdná brána: Atlantida (8)
19:55Hvězdná brána: Atlantida (9)
20:50Hvězdná brána: Atlantida (10)
21:50Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (19)
22:45Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (20)
23:40Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (21)
00:30Ztracený svět (1)
01:35Ztracený svět (2)
02:20Totalcar (7)
03:05Teleshop (5)
04:00Zelenáč (18)
00:25Zelenáč (19)
01:20Brousko III (11)
02:10Mistři starožitníci (10)
03:10Teleshop (4)
04:00Teleshop (6)
06:00Čtyři sestry (3)
11:00Teleshop (1)
12:20Čtyři sestry (4)
12:40Návrat do života II (16)
14:10Vteřiny života (1)
15:20Zelenáč (20)
16:25Zelenáč II (1)
17:20Zelenáč II (2)
18:15Vteřiny života (1)
19:10Čtyři sestry (5)
20:10Čtyři sestry (6)
21:30Brousko III (12)
22:50Brousko III (13)
00:15Brousko III (14)
01:35Brousko III (15)
02:40Teleshop (4)
04:00Bojovnice slunce
00:45Toni Erdmann
02:40Bojovnice slunce
05:30Špekoun
10:50Yao
12:20Navždy pannou
14:10150 miligramů
15:40Häxan: Čarodějnictví v průběhu věků
17:55Odhalený přístav
19:50Klidný chaos
22:00Toni Erdmann
23:55Klidný chaos
02:45Toni Erdmann
04:40Svatyně zla
00:00Puls 2: Posmrtný život
01:35Chlapec
03:00Teleshopping
00:00Halloween II
00:15Puls 3: Invaze
01:55Semena zmaru
03:25Pokušení
00:50Vřískot 4
02:25Krádež legendy
05:30Sniff a létající fantom
07:00Sniff a strašidelný hrad
08:35Kouzelný svět Davida Copperfielda
09:55Jurský masakr
11:50Deník lásky
13:10Jack Hunter: Nebeská hvězda
14:40Nestanu se tvojí ženou
16:15Skoro přátelé
17:55Past na lásku
19:35Sólista
21:00Plážový povaleč
22:40Vpich
00:15Precious
01:55Smolař
01:30Laggies
03:10Všechny cesty vedou do Říma
04:55Africké safari
06:25Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva
07:50Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
09:40Čarodějovy hodiny
11:10Hlas lásky
12:55Hrátky s ohněm
15:00Jasmíniny slzy
16:35Šéf
18:10Všechny tajné věci
20:00Králičí nora
21:35Oslněni sluncem
23:05After: Přiznání
01:05Vrátná
02:50Šibenice
01:10Až do smrti
02:40Rychlá hra
04:25Zoom In V (28)
05:40Zoom In V (23)
05:50Zoom In V (35)
06:00Zoom In V (29)
06:10Vánoční návštěva
06:20Láska na kari
07:50Jára Cimrman ležící, spící
09:55Hunger Games: Síla vzdoru 1. část
11:25Ve jménu krále
13:15Ace Ventura: Zvířecí detektiv
15:15Grinch
16:40Twilight sága: Zatmění
18:20Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn
20:20Smrt ve tmě
22:00Kazatel
23:25Ve jménu krále 2
00:45Lovecký úplněk
02:10Hadí stisk
03:25Náhodná láska
02:00Dům na prodej, srdce k odběru
03:20Dva Ossis objevují Ameriku
04:45Pes ro(c)ku
06:45Tohle je konec
08:25Jako delfín
09:55Vánoce na zámku
11:40Po stopách Marsupilamiho
13:20Slon a motýl
15:20Podivuhodná dobrodružství vlčího chlapce
16:55Průvodce pro nezadané
18:35Bandita
20:15Aféra Olivera Twista
22:25Všechno, všude, najednou
23:55Tulák
02:05Polina a její magické dobrodružství
03:45Kdo si myslíš, že jsem
00:50Pacifiction
02:35Kdo si myslíš, že jsem
05:25Ohrožené druhy
09:25Někdo to rád zahalené
11:15Je mi fajn, s.r.o.
12:50Věž. Jasný den.
14:45Francie
16:40Broadway
18:10Slitování
19:55Pardon, nezastihli jsme vás
22:00Pacifiction
23:45Pardon, nezastihli jsme vás
02:35Pacifiction
04:25Uklízečka (5)
00:45Uklízečka (6)
01:25Jak to dělají? (9)
02:10Jak to dělají? (10)
02:30Tyto lesy jsou prokleté (5)
02:55Tyto lesy jsou prokleté (6)
03:40Rande z pekla (5)
04:25Rande z pekla (6)
04:45Smallville (15)
05:10Smallville (16)
06:00Smallville (17)
06:50Super drbna (19)
07:50Super drbna (20)
08:40Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem
09:40Smallville (18)
12:45Smallville (19)
13:35Hranice nemožného (18)
14:30Hranice nemožného (19)
15:25Super drbna (21)
16:20Super drbna (22)
17:10Hranice nemožného (20)
18:05Hranice nemožného (21)
19:00Batman navždy
20:00South Park: Peklo na zemi
22:25Malá Oděsa
00:00Uklízečka (5)
01:30Uklízečka (6)
02:15Jak to dělají? (9)
02:55Jak to dělají? (10)
03:20Tyto lesy jsou prokleté (5)
03:40Hranice nemožného (16)
04:25